Mobil

Galaxy Mega 6.3 için Android 4.4 güncellemesi başladı

Rusya'da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde farklı ülkeleri de kapsaması bekleniyor.

Galaxy Mega 6.3 için Android 4.4 güncellemesi başladı

Samsung'un geçtiğimiz yıl nisan döneminde duyurduğu dev ekranlı akıllı telefon Galaxy Mega 6.3 için ilk büyük güncelleme yayınlandı. İlk olarak Rusya'da başladığı rapor edilen güncellemenin dağıtım işlemi Kies ve OTA üzerinden gerçekleşiyor. Samsung'un güncellemeleri malumunuz ülkelere kademeli olarak sunuluyor. Bu sebeple Galaxy Mega 6.3 için halihazırda dağıtımda olan KitKat güncellemesini ülkemiz kullanıcıları birkaç hafta daha beklemek zorunda kalacak.

Android 4.4 güncellemesi daha önceki Samsung cihazlara sunulan yenilikleri Galaxy Mega modeline de getiriyor. Telefon performansında artış, beyaz durum çubuğu simgeleri, geliştirilmiş pil ömrü, kilit ekranda tam ekran müzik çalar, yine kilit ekranda kamera kısayolu, kablosuz yazıcı desteği, Hangouts'un varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak kullanılması ve klavyede iyileştirmeler güncelleme içeriğinde öne çıkan yenilikler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.