Mobil

LG G Flex 2 ve Vu 4 şirket tarafından doğrulandı

LG G3'ü henüz duyuran Güney Koreli üretici yılın ikinci yarısında üst düzey iki telefon daha tanıtacak.

LG G Flex 2 ve Vu 4 şirket tarafından doğrulandı

LG'nin Güney Kore'de G3 için düzenlediği basın toplantısında dikkat çeken ayrıntılardan biri de şirketin yılın ikinci yarısında tüketicilerle buluşturacağı üst düzey iki akıllı telefonun resmen açıklanması oldu. Şirket yetkililerinden yapılan açıklamaya göre LG önümüzdeki aylarda LG G Flex ve Vu serisinin devam modellerini tüketicilerle buluşturacak.

Esnek OLED ekranlı yapısıyla ve aynı zamanda esnek bataryasıyla mobil dünyasının en dikkat çeken telefonların biri olmayı başaran LG G Flex'in devam modelinde hangi özelliklerin olacağı açıklanmadı; fakat HD çözünürlüklü ekranın bu defa Full HD seviyesine yükseltileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. İşlemci tarafında ise Snapdragon 805 bizleri karşılaması olası görünüyor. Kendi kendini onarabilen arka kapak yapısının sürdürüleceği LG G Flex'te bu defa 3GB RAM'e geçiş yapılması bekleniyor.

1401347321_lg-vu-3.jpg

LG'nin tüketicilerle buluşturacağı bir diğer akıllı telefon Vu 4 olacak. Serinin ilk üç modelinde istediği satışları elde edemeyen LG'nin Vu 4'te nasıl bir tasarım ve teknik özellik tablosu sergileyeceği henüz bilinmiyor. Vu 3 modelinde tasarım bir nebze olsun değiştirildi ancak 4:3 ekran oranın değiştirilmemesi eleştirileri beraberinde getiren faktör oldu. 

Şirketin açıkladığı iki telefonun yılın sonlarına doğru resmiyet kazanması bekleniyor. Uzun bir süre G3 satışlarına odaklanmak isteyen LG'nin resmen açıklayacağı telefonları 2015'in ilk çeyreğinde uluslararası arenada satışa sunması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.