Mobil

Galaxy Note 10 ile bir dönem sona eriyor

İddialar doğruysa Samsung Galaxy Note 10 cep telefonu ile bir dönemin sonu geliyor.

Samsung'un 7 Ağustos'ta tanıtacağı Galaxy Note 10 ailesi Note 10 ve Note 10 Plus olmak üzere iki farklı modele sahip olacak. Bugüne kadar birçok bilginin ortaya çıktığı Galaxy Note 10 ailesi ile ilgili yeni bir iddia ortalığı karıştırdı. Bu önemli iddiaya göre Galaxy Note 10 ailesinde kulaklık çıkışı 3.5 mm şeklinde değil USB Type C bağlantısı üzerinden olacak.

Galaxy Note 10 ile bir dönem sona eriyor

Bu önemli iddianın kaynağı ise Twitter'da bu tarz paylaşımlar yapan Roland Quandt. Quandt tarafından paylaşılan bir fotoğrafta 3.5 mm - USB Type C bağlantı aksesuarının fotoğrafları yer alıyor. Paylaşım Samsung Galaxy Note 10 (Plus) #donglife yazısı ile yapıldı.

Genelde iddiaları doğru çıkan bu hesabın paylaşımından Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modellerinde 3.5 mm kulaklık çıkışının yer almayacağını anlıyoruz. Bugüne kadar ısrarla telefonlarına 3.55 mm kulaklık çıkışı ekleyen Samsung, Galaxy Note 10 ailesi ile bu geleneğe bir son veriyor. Muhtemelen 3.5 mm çıkışı ek bir alan işgal ettiği için yapılan bu düzenleme kulaklık çıkışı arayanları biraz üzecek gibi görünüyor.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bir telefonda 3.5 mm kulaklık çıkışı olmalı mı? Yoksa USB girişinin aynı zamanda kulaklık olarak kullanılması da sizi mutlu eder mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Harun yoldaş
3.5 mm jak kesinlikle şart
Cevapla
Dervis
Üst e koyun girişi
Cevapla
Aziz
P30 pro' ya bir kalem ekleselerdi aynı. Bu kadar uğraşmalarına gerek yoktu. Artık huwai taklid edilir oldu.
Cevapla
Süreyya
Saçmalık telefonu şarj ederken nasıl kulaklık kullanılcak birde hep o aparatımı taşıyacağız müzik dinlemek için
Cevapla
Tamer
Telefon şarjdayken kullanılması sakıncalı. Ufacık aparatı taşımak zor olmasa gerek. Kulaklığın ucunda duracak zaten.
zebra..ormanlar kralı..ahmak.tır.
samzung tan mal alınmaz artık...oppo..onepplus vesairler varken..bir kalem için bi ton para vermeyin.3000 liralık 12 taksit 275/ lira aylık vadeli..bu telefondan daha iyi..
Burr
Apple yapınca kötü, Samsung yapınca iyi.. dimi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.