Mobil

Galaxy Note 3 Android 4.4 KitKat güncellemesi ülkemiz için başladı

Exynos işlemcili Galaxy Note 3 için ilk olarak ocak ayında başlayan güncelleme Kies ve OTA üzerinden ülkemiz kullanıcılarına sunuldu.


Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için en güncel Android yazılımı olan 4.4.2 KitKat sürümünün dağıtımını bir süredir gerçekleştiren Samsung, söz konusu güncellemeyi ülkemiz Galaxy Note 3 kullanıcılarıyla buluşturdu. Bir süredir Exynos işlemcili Galaxy Note 3 için dağıtımda olan Android 4.4.2 KitKat gün içerisinde Kies ve OTA yoluyla Türkiye'de başladı.

Güncellemenin kısa süre içerisinde N900Q kod isimli Galaxy Note 3 cihazınıza ulaşacaktır. Yeni yazılım henüz size ulaşmadıysa Ayarlar menüsünde ya da Kies programını kullanarak güncelle kontrolü yapabilirsiniz.

1395158805_galaxy-note-3.jpg

Samsung'un Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi kapsamında telefona sunduğu yeniliklere değinecek olursak; genel performans artışı, daha hızlı arayüz, durum çubuğu simgelerini beyaz renge bürünmesi, yatay konumda geliştirilen klavye, kilit ekranda kamera kısayolu ve tam boyutlu albüm kapağı desteği ve kablosuz yazıcı desteği.

Güncelleme size ulaştıysa lütfen alt bölümde yer alan yorum bölümünde ilk deneyimlerinizi bizlerle paylaşın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.