Mobil

Galaxy Note 3 için Android KitKat ne zaman geliyor?

Samsung, Android 4.4 KitKat'ı Galaxy note 3 üzerinde test ediyor!


Android 4.4 KitKat sürümünün çıkması ile akıllı telefon üreticileri bu konuda çalıştırmalarını hızlandırmaya başladı. HTC, amiral gemisi HTC One için 2014’ün Ocak ayında Android KitKat güncellemesini gerçekleştirirken, bu güncellemeyi LG, LG G2 için Aralık ayında sunacak.

Bu konuda yeni bir haberde Samsung’un phablet telefonu Galaxy Note 3 için geldi. Yeni gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 3 için Android 4.4 KitKat’ı test ediyor. Samsung’un Galaxy Note 3 üzerinde Android KitKat’a dayalı ilk firmware test ediyor olması bu güncellemenin hazır olduğu anlamına gelmez ancak, güncellemenin yayınlanmasının çok sürmeyeceğini gösterebilir.

1383680458_galaxy-note-32111.jpg

Galaxy Note 3’ü Android 4.4 KitKat işletim sistemine güncellemek için geliştirme çalışmalarını sürdüren Samsung, eğer herhangi bir sorun çıkmaz ise bu yıl bitmeden bu güncellemeyi Galaxy Note 3 kullanıcılarına sunabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.