Mobil

Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 ne zaman Android 4.4.3 güncellemesi alacak?

Samsung'un amiral gemisi telefonlarının Android 4.4.3 güncellemesini ne zaman alacağını merak ediyor musunuz?


Samsung özellikle Note 2 ve Galaxy S3'e bir türlü günelleme veremeyerek kullanıcılardan büyük anlamda olumsuz not almıştı. Android 4.1.2'de kalan telefonlara 2 sürüm atlatarak 4.3 güncellemesini vermesiyle de kullanıcıların gönlünü almayı bilmişti. Android 4.4 güncellemsini de fazla bekletmeden geçen yılın ve bu yılın amiral gemisi modellerine veren Samsung'un Android 4.4.3 güncellemesini önce hangi telefona ve ne zaman vereceği ise büyük bir merak konusuydu.

Sammobile'ın yayınladığı bir görsele göre Samsung Galaxy S5 için Android 4.4.3 güncellemesini bitirdi ve kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Ortada bazı Android 4.4.3 sürümleri dolaşıyopr fakat bunların resmi olmadığının altını çizelim. Galaxy Note 3 içinde final testlerinin yapıldığı Android 4.4.3 güncellemsine Galaxy S5 ve Galaxy Note 3 sahiplerinin çok yakında kavuşacağını söyleyebiliriz.

1406974811_galaxy-s5-galaxy-note-3-4.4.3-update.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.