Mobil

Galaxy Note 8 beklenenden erken gelebilir

Samsung'un merakla beklenen phablet telefonu Galaxy Note 8 beklenenden daha erken bir tarihte gelebilir.

Galaxy Note 8 beklenenden erken gelebilir

Eğer sabırsızlıkla Galaxy Note 8'i bekliyorsanız, Samsung'un phablet telefonunun çıkış tarihi ile ilgili bir sürpriz olabilir. Reddit'e bugün paylaşım yapan Best Buy çalışanına göre Galaxy Note 8, 24 Ağustos tarihinde ABD'de piyasaya sürülecek. Cihazın resmi olarak dünyaya tanıtılacağı Samsung Unpacked etkinliğinden sadece bir gün sonra.

Galaxy Note 8'in 24 Ağustos'ta başlayacağı gerçeği hem "Verizon hem de Samsung kanalları vasıtasıyla doğrulandı". Bir Reddit moderatörü, bu bilgilerin kaynağının gerçekten Best Buy çalışanı olduğunu doğrulamıştır. Her ne kadar resmi bir açıklama olmasa da, şimdilik, Samsung'un yeni nesil Galaxy Note'un yaklaşık 10 gün içinde raflarda olacağını söyleyebiliriz.

1502690980_samsung-galaxy-note-8-register-australia-02.jpg

Kısa bir süre önce Koreli bir yayında Galaxy Note 8'in Ağustos'ta değil de Eylül'de (15'inde) yayınlanacağı belirtildi. Elbette, bu sadece Güney Kore için geçerli olabilir.  Genel olarak, Samsung'un bir amiral gemisi telefonu ilan etmesinin ardından birkaç hafta (veya daha fazla) geçmesi gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.