Mobil

Galaxy Note 9 kullanıcılarına Android Pie müjdesi!

Samsung Galaxy Note 9 kullanıcıları için Android Pie güncellemesi yayınlandı. İşte detaylar!

Galaxy Note 9 kullanıcılarına Android Pie müjdesi!

Geçtiğimiz haftalar sadece kademeli olarak dağıtılmaya başlanan Android Pie güncellemesi, artık global olarak tüm Samsung Galaxy Note 9 kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Güncelleme konusunda oldukça geç kalan Samsung, sonunda Note 9 için Android Pie güncellemesini yayınladı. One UI güncellemesi ile beraber bizlere sunulan Pie, kullanıcılara birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. 

Türkiye kullanıcılarına sunulan güncelleme, Samsung'un katlanabilir telefonları için de desteklenecek şekilde dizayn edilmiş durumda. Ayrıca yeni arayüzde uzun zamandır beklenen gece teması da beraberinde geliyor.

Arayüzün tamamıyla Google ve Samsung ortaklığında geliştirildiğini de ayrıca belirtmeden geçmek istemeyiz. Ayrıca yeni arayüzde uzun zamandır beklenen gece teması da beraberinde geliyor. 

Samsung Galaxy Note 9 kullanıcılarına Pie müjdesi!

Simgelerin tekrar elden geçiren güncelleme, bununla beraber fontlar da yeniliği beraberinde getirmiş. Yeni arayüz ile beraber gelen bir diğer yenilik ise telefonun renk seçeneklerine göre temanın telefonun rengiyle gelmesi özelliği. Örneğin mavi Galaxy Note 9 aldıysanız, telefonunuzun arayüzü de mavi olacak. 

Bildirimler tarafında ise mesajları doğrudan bildirim panelinden yanıtlayabileceğiz artık. Yeni emojiler de cabası. Güncellemenin size de gelip gelmediğini kontrol etmek için Ayarlar kısmından Gücellemeler alanına gidip kontrolünü yapabilirsiniz. 

Yorumlar
Misafir
Ne müjdesi vermek zorunda zaten seneye yeni güncelleme verirse o müjde olabilir samsung bu konuda malesef berbat
Cevapla
Gülüstan..Nalan..Nur
ikinci el note9 4600 lira veriliyor..acaba alalımmı 1 ay kullanılmış..acaba neden satıyorlar..! 5G acaba ne zaman gelecek..şimdi bu telefonu alırsak 5G,yerleşene kadar 4 sene geçer diyorlar..2023 yıllarında...doğrumu acaba..! bilen varsa ve endişelerimizi giderenn bilgisi olan varsa lütfen yazsınki ona göre hareket edelim..selamlar
Cevapla
Ömer
Bir iPhone kullanıcısı olarak güncellemeyi bıraktım çünkü her güncelleme telefonu öldürmek demek o yüzden idare edin eskisini kullanın
Cevapla
Ahmet
Çok doğru...Güvenlik güncellemesi diye telefonları öldürüyorlar...
Can
Güncelleme geldi Manuel olarak kurdum
Cevapla
Bale
ingiltereye de daha gelmedi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.