Mobil

Galaxy Note Edge Android 5.0 güncellemesi Türkiye’de!

Samsung kavisli kenar ekranıyla dikkat çeken akıllı telefonu Galaxy Note Edge için Android 5.0 güncellemesini ülkemiz kullanıcılarıyla buluşturdu.

Galaxy Note Edge Android 5.0 güncellemesi Türkiye’de!

Samsung’un ilk olarak şubat ayında Avustralya’da başlattığı Galaxy Note Edge Android 5.0 Lollipop güncellemesi yaklaşık üç ay sonra ülkemizde dağıtıma sunuldu.

Güney Koreli firmanın Twitter üzerinden duyurduğu güncelleme haberi Galaxy Note Edge kullanıcılarını memnun ederken; yeni yazılım beraberinde birçok yenilik ve iyileştirme getiriyor.

1431065711_2.jpg

Kavisli kenar ekranıyla dikkat çeken Galaxy Note Edge güncelleme sonrası Materyal Tasarım’la uyumlu bir TouchWiz arayüzüne kavuşuyor. Android 5.0’la gelen animasyonlar, çoklu kullanıcı hesabı, misafir modu, yeniden dizayn edilen son uygulamalar menüsü, yeni bildirim stili, performans artışı, pil ömründe iyileştirmeler, Ayarlar menüsünde arama seçeneği ve güvenlik iyileştirmeleri güncelleme kapsamına alınan diğer yenilikler oldu.

Galaxy Note Edge kullanıcıları telefonlarında “Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncellemeleri> Şimdi güncelle” yolunu takip ederek güncelleme kontrolü gerçekleştirebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.