Mobil

Galaxy S 3 için Android 4.1 güncelleştirmesi mi geliyor?

Galaxy S 3 için Jelly Bean açıklamaları gelmeye başladı.


SamMobile'dan alınan bilgilere göre Samsung amiral gemisini Android 4.1 Jelly Bean güncelleştirmesine hazırlıyor. Mobil blogundan duyuran Samsung Galaxy S 3 için testlere başladı. Samsung ayrıca Galaxy S 2 ve Galaxy Note için de Android 4.1 güncelleştirmesi düşündüklerini belirtmişti.

Galaxy S 2 için Android 4.0.4 güncelleştirmesi dağıtımlarına da geçtiğimiz bir kaç günde başladı. Galaxy S 2 için geç kalınmış bir güncelleştirme olan 4.0.4'teki aynı gecikmenin Galaxy S 3 için de olmamasını umuyoruz. Galaxy S 2 ve Galaxy Note satışlarının hala çok iyi düzeylerde satılması Samsung'gun bu cihazlarda Jelly Bean görmek isteme sebebini anlamlandırıyor.

1344394137_samsunggalaxysiiisprint3532639306610x436.jpg

Samsung Galaxy S 3 gibi yüksek performans ve yüksek ekran kalitesine sahip bir cihaz için Android 4.1 deneyimi iyi bir sonuç verecektir. Ne zaman yayınlanacağı belli olmayan güncelleştirmenin gürültülerini duymak da sevindirebiliyor diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.