Mobil

Galaxy S 3'ünüz için en iyi aksesuarlar!

Sizler için Samsung Galaxy S 3 aksesuarlarını inceledik!


Geçtiğimiz yılın en ünlü Android üretimi olarak tarihe geçen Samsung Galaxy S 3 en popüler telefonlardan biri oldu. Koreli firma geçtiğimiz bir kaç ay içinde Galaxy S 3 ile satış rekorları kırdı. 700$ fiyatla (64 GB versiyonu 1100$ ) satışa çıkan Galaxy S 3 için tüketiciler aksesuarlarına da çok ilgi gösteriyor.

Kullanıcılar 2012 yılının 2.çeyreğinde çıkan 700$ verdikleri Galaxy S 3 telefonlarına ekstra harcama yapmaktan da kaçınmıyor. Samsung'un yanında bir çok telefon üreticisi de telefon kapları, ekran koruyucu ve diğer aksesuarları üretmeye önem veriyor.

Kullanıcıların da ilgi gösterdiği bu aksesuarlar bizi bu noktaya getiriyor. Bu haberimizde sizler için en iyi Samsung Galaxy S 3 aksesuarlarını seçmenizi kolaylaştırmaya çalıştık.

Frost Matte Slim

Form Slim high-gloss

TubeMap (London Transport Series)

Sizler için seçtiğimiz Cygnett Frost, Form ve TubeMap kapları Galaxy S 3 cihazınızı en iyi şekilde korumaya yardımcı olacak. Eğer Londra'da yaşıyorsanız TubaMap sizler için en iyisi ancak sınırlı sayıda üretiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.