Mobil

Galaxy S 4 mü Note 3 mü?

6.3 inç Telefon kullanan bir dünya bizi mi bekliyor?

Galaxy S 4 mü Note 3 mü?

Evet Koreliler olayı abartmış görünüyor. 6.3 inç ekran boyutlarına sahip telefon mu olur demeyin çünkü çok yakında o da geliyor hem de 'cep telefonu' olarak. 4 inç büyük dedik, 4.7 çıktı. 4.7 ye büyük dedik 5.5 çıktı ama 6.3? 7 inç tabletler varken 6.3'ü telefon olarak literatürümüze alabilecek miyiz? Haberleri gelmeye başlayan Samsung'un 'büyük' haberi büyük yankı uyandıracak. Modelin Note serisinden değil de Galaxy S serisinden geleceği söylentiler arasında bulunuyor.

Galaxy S4 için gerçekten heyecan verici bir şeyler arıyorduk fakat bu kadarını da beklmiyorduk. Gerçi heyecandan çok şaşkınlık da diyebiliriz bu duruma. Giderek büyüyen telefonların olduğu bir dünya bizleri bekliyor. UBS analistlerinden Nicolas Gaudois tarafından yapılan açıklamada Samsung'un bu cihazdaki AMOLED teknoloji için uzun süre emek vereceğini belirtiyor.

1355512773_1355493678samsunggalaxysivrahul7.jpg

Çünkü Samsung bu cihazda 1080p'yi yetersiz bulacaktır. Bu yılın Galaxy S 3 yılı olması üzerine S4'ten beklentiler çok yüksek. iPhone'lara rakip olmanın getirdiği sorumluluk da zor olsa gerek. Ancak Samsung'un bu konuda stratejisi şaşırtıcı. Kim bilir belki de dikkatleri başka tarafa çekerek 1 numarayı elden bırakmak istemiyor.

Yorumlar
Misafir
alışırızzzzzzzzzzzz
Cevapla
ruuj
HER KOYUN KENDİ BACAGİNDAN ASİLİR ARKADASLAR APPLE MİLLETİ APTAL YERİNE KOYDU BORSADAKİ DEGERİ 600 milyar dolardan 480 milyar dolara geriledi.Simdi sen samsung bir mucize yakalayip milyonlari takmissin pesine kaybedersen bu senin problemin olucak sen gidersin lg gelir onlar gider baskasi gelir.SAMSUNG UN RADİKAL KARARLAR ALMAMASİ GEREKTİGİNİ DUSUNUYORUM BU EKRAN BOYUTU KONULARİNDA
Cevapla
Muhammet
Note 2 almayın düşünüyordum vaz geçtim. Almadan eskidi çünkü.
Cevapla
Misafir
Kimse kimseyi zorlamıyor. Isteyen istediğini alabilir. Adamlar ne güzel bilgisayarla cep telefonunu birleştiriyor bir noktada buluşuyor. Bu sayede ne bilgisayara ne cep telefonuna ayrı ayrı para vermeye gerek kalmıyor. Aşağıda söylendiği gibi paranız cebinizde kalıyor. Sonuçta herşey alışkanlık meselesi.
Cevapla
Misafir
s3 e biraz fazla büyük derken daha da büyüğü çıktı. büyüklükle ilgili takıntıları var herhalde onu sergiliyorlar :))))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.