Mobil

Galaxy S II için Android 4.0 ICS güncellemesi geliyor!

Samsung, Galaxy S 2 için Ice Cream Sandwich, yani Andorid 4.0 güncellemesinin ne zaman geleceğini resmi olarak duyurdu!

Galaxy S II için Android 4.0 ICS güncellemesi geliyor!

MWC 2012'nin ardından aklımızda kalacak mobil cihaz üreticilerinin arasında, şüphesiz ilk sıralardadır Samsung. Samsung severlerin hayal kırıklığına uğradığı bir nokta da var aynı zamanda fuarda. Yeni Galaxy S III'ün tanıtılmasını süpriz bir şekilde bekleyen mobil cihaz kullanıcıları, böle bir tanıtım olmayınca yıkıldı diyebiliriz. Fuardaki diğer firmalar açısından şanslı bir kongre geçirdiklerini düşünsek te kullanıcılar için iyi bir yanının olduğunu dile getirmek gerek.

1330948347_20111031235237.png
Samsung, yeni S III'ü duyurmasa da S II' kullanıcıları için Android 4.0, yani Ice Cream Sandwich güncellemesinin ne zaman geleceğini kesin bir tarih ile açıkladı. Galaxy ailesinin milyonlarca kullanıcısı olduğu günümüz mobil cihaz dünyasında, bu habere oldukça fazla kişi sevinecek gibi duruyor.

1330948363_androidicecreamsandwich.pngSamsung'un İsrail ofisinden bu önemli duyuru geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.Samsung İsrail'in Facebook sayfasından yaptığı açıklamaya göre Samsung Galaxy S II için Android 4.0 ICS güncellemesi, 15 Mart tarihi itibariyle geliyor.

Samsung yetkililerinin daha önceki demeçlerinde yeni mobil cihazların Android 4.0 yani Ice Cream Sandwich ile Mart ayında geleceğini belirttiğini duymuştuk. Bu haber ile birlikte, yani İsrail'in Facebook sayfasından yaptığı duyuru ile Samsung yetkililerinin yaptığı açıklamalar  örtüşüyor. Kafalarda kalan soru işaretlerinden birisi ise; bu güncellemenin Global mı yoksa sadece İsrail merkezli mi olacağı? Henüz bu konuda net bir açıklama gelmese de, güncellemenin Global çapta olacağını tahmin ediyoruz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.