Mobil

Galaxy S10 48 megapiksel kamera ile gelebilir!

Merakla beklenen Galaxy S10'un kamera özellikleri ortaya çıkmış olabilir. İşte detaylar!

Galaxy S10 48 megapiksel kamera ile gelebilir!

Samsung Galaxy S10 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan gelişme ile birlikte merakla beklenen Galaxy S10 kamera özellikleri ortaya çıkmış olabilir.

Günümüzdeki çoğu mobil telefon üreticileri daha kaliteli kamera deneyimini kullanıcılarına sunmak adına, çift kamera kurulumuyla karşımıza çıkmaktalar. Hatta bazen bu 3 yada 4'e de ulaşabilmekte.

Görüyoruz ki bazı üreticiler çift kamera kurulumunu da yetersiz bularak, kamera sayısını artırıyorlar. Buna teknoloji devi Samsung'da dahil. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Samsung, üç-dört arka kameralı Galaxy A7-A9 modellerini tanıtmıştı. Bu çıkışın ardından gözler S10'a çevrilmiş durumda. 

Galaxy S10 48 megapiksel kamera ile gelebilir!

Her zaman en iyisini kullanıcılara sunmak adına çalışmalar yürüten Samsung, S10 ile beraber büyük bir değişime imza atabilir. Bu değişimin içerisine kamerası da dahil. Yeni çıkan bilgilere göre S10, 48 megapiksellik bir kamera kurulumu ile gelebilir. Bildiğiniz gibi ortaya çıkan bilgilere göre üç farklı S10 modeli piyasaya sürülecek. 

Bu kamera kurulumu hangi modelde yer alacak henüz bilmiyoruz ancak her kullanıcı için Samsung, farklı S10 deneyimleri sunmaya hazırlanıyor olabilir. 

Kısacası, Samsung’da Apple’ın yaptığı gibi üç farklı amiral gemisi ile karşımıza çıkacak. Bu modellerin ise kamera özellikleri, ekran boyutları ve parmak izi okuyucuları bakımdan birbirlerinden farklı olması bekleniyor. Galaxy S10 ve S10 Plus için tasarım konusunda büyük değişiklikler beklenmiyor.

Peki ya siz S10 modellerinden umutlu musunuz? 

Yorumlar
Sezai
Sıkı bir Samsun kulanıcısı olarak Galaxy s10 dann beklentim çok yüksek.s8ve s9 tasarımlarıyla benzerlik gösterse de.s10 farklı olacagını umuyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.