Mobil

Galaxy S21 Fan Edition uygun fiyatı ile gelecek!

Fan Edition rüzgarını arkasına alan Samsung, şimdi de Galaxy S21 Fan Edition için düğmeye bastı. Uygun fiyatlı Galaxy S21 isteyenler yaşadı!

Uygun fiyatlı Galaxy S21 isteyenler yaşadı!

Samsung, Galaxy Note 7'nin bataryasının patlamasının ardından telefonları toplatmış ve revize edilmiş sürümü de Galaxy Note 7 Fan Edition adı altında satışa sunmuştu. Galaxy S20'ye geldiğimizde ise Samsung karşımıza daha uygun fiyatlı ancak özelliklerden fazla taviz vermediği Galaxy S20 Fan Edition ile karşımıza çıkmıştı. Samsung şimdi de Galaxy S21 Fan Edition üzerinde çalışmalarına başlamış durumda.

Galaxy S21 Fan Edition özellikleri nasıl olacak?

Türkiye'de de uygun fiyatı ile dikkat çeken Galaxy S20 FE, büyük ses getirmişti. Güney Koreli firma şimdi de Galaxy S21 Fan Edition ile iPhone 12 mini'ye rakip olacak. Türkiye'de 9.999 TL'ye satılan iPhone 12 mini'ye daha uygun fiyat ve daha fazla özellik ile karşılık verecek olan Samsung, yeni telefonunu Mart veya Nisan aylarında tanıtabilir.

Samsung'un fiyatı uygun tutmak adına şimdilik nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Muhtemelen işlemci tarafında bir değişiklik yapılır ve Snapdragon 870 gibi daha az performans sunan bir işlemciye yer verilir.

Galaxy S21 Fan Edition uygun fiyatı ile gelecek! - Resim : 1

Kamera tarafında Samsung'un kırpma yapmayacağını düşünüyoruz. En kötü telefoto lensten feragat edilir onun yerine 12 Megapiksellik bir kamera eklenir.

RAM konusunda ise yine telefonda 6 GB RAM bulunacak. Depolamada ise baz modelin 128 GB olacağı söyleniyor.

Yorumlar
💎G@kko💎
Samsung gene eyi abem Çin markalarına göre
Cevapla
Emin
Samsung da Çin degilmi
Ufuk
Senin yorumların da beni benden alıyo 😂🤣
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.