Mobil

Galaxy S21 Ultra'da S Pen desteği olup olmayacağı netleşti!

Ortaya çıkan yeni raporlara göre Samsung Galaxy S21 Ultra'da S Pen desteği olacağı kesinleşti.

Galaxy S21 Ultra'da S Pen desteği olup olmayacağı netleşti!

Samsung'un tanıtılmasına az bir süre kalan Galaxy S21 serisiyle ilgili bilgiler netleşmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda hakkında birçok sızıntı çıkan yeni modellere dair neredeyse her şeyi biliyoruz. 

Yakın zaman önce ortaya çıkan yeni raporlar ise Galaxy S21 Ultra'nın S Pen desteğinin olacağını kesinleştirdi ve daha önce ortaya çıkan iddiaları doğruladı.

Galaxy S21 Ultra'da S Pen olup olmayacağı netleşti!

Geçtiğimiz günlerde Samsung mobil iletişim başkanı TM Roh tarafından yapılan açıklamada, şirketin Galaxy S21 ailesine, en sevilen Galaxy özelliklerinden bazılarının ekleneceği ifadelerine yer vermişti. Bu açıklamalar büyük bir kesim tarafından S21 ailesine S Pen desteğinin geleceği ve Galaxy Note serisinin üretimine son vereceği şeklinde yorumlanmıştı. Ancak yakın zaman önce Galaxy Note serisinin devam edeceği ve açıklamaların yanlış anlaşıldığı söylendi. 

Bugünse ortaya çıkan yeni raporlar, Galaxy S21 Ultra'nın S Pen'i destekleyeceğini ortaya çıkardı. Ayrıca S21 Ultra'nın Galaxy Note serisine benzer Hover özelliğini de sunacağı söyleniyor. 

Ancak büyük ihtimalle S Pen, Galaxy S21 Ultra'nın kutu içerikleri arasında yer almayacak. Daha önceden ortaya çıkan raporlara göre, S Pen'in ayrı olarak satılması bekleniyor. Bunlara ek olarak Galaxy S21 Ultra'nın S Pen için özel bir boşluğu olmayacak. Bu nedenle Samsung'un, kalem için özel kılıflar sunması bekleniyor.

Yorumlar
Yusuf el cayyus
Bu fiyatlar yüksek olduğu müddetçe öyle çok alımlar olmaz ülkemizde fiyatlar zaten aşırı yüksek, 5-6 bin tl üzerinde para veren de gider iPhone alır, android alipda değer kaybı yasamaz
Cevapla
💎G@kko💎
Çok pahalı almam
Cevapla
💎G@kko💎
Samsungun yeni inavasyonlara ihtiyacı olduğu bi gerçek ancak fiyat konusunda da kendini eyileştirmesi gereki diyem düşünim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.