Mobil

Galaxy S23 serisinin Avrupa fiyatları belli oldu!

Akıllı telefon dünyasının merakla beklediği ve tanıtımına artık sayılı günlerin kaldığı Galaxy S23 serisinin fiyatları da belli olmaya başladı.

Galaxy S23 serisinin Avrupa fiyatları belli oldu!

Akıllı telefon dünyası nefesini tutmuş 1 Şubat’ın gelmesini bekliyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından tanıtılacak olan Galaxy S23 serisi, bugüne kadar pek çok önemli sızıntıyla gündeme gelmişti. Hatta geçtiğimiz günlerde gelen tasarım sızıntılarıyla birlikte yeni akıllı telefon serisinin özellikleri bir yana görünümünün bile nasıl olacağını öğrenmiş olduk.

Ancak bu tip etkinlikler her zaman içerisinde az ya da çok sürpriz unsuru barındırırlar. Bu nedenle telefon hakkında kesin yargıya varmadan önce 1 Şubat’ı beklemek daha doğru olacaktır.

Galaxy S23 serisinin Avrupa fiyatları belli oldu!

Öte yandan Galaxy S23 serisine ilişkin fiyat bilgilerini öğrenmek için 1 Şubat’ı beklemeye gerek yok. Nitekim daha önce yeni akıllı telefonlarda fiyat artışının yaşanmayacağını ve Galaxy S22 serisinin ABD fiyatları ile Galaxy S23 serisinin ABD fiyatlarının aynı olacağı öğrenilmişti. İşte bugün de serinin iki modelinin yani Galaxy S23 ile Galaxy S23 Ultra’nın İspanya fiyatları ortaya çıktı.

Bir e-ticaret platformu tarafından sızdırılan fiyat listesine göre, Galaxy S23’ün 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanına sahip versiyonunun 959 Euro’dan, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanına sahip versiyonunun ise 1019 Euro’dan satışa sunulacağı görülüyor. Kullanıcıların Galaxy S23 Ultra modelini tercih etmeleri halinde ise, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanına sahip model için 1409 Euro, 12GB RAM + 512GB dahili depolama alanına sahip model içinse 1589 Euro ödemeleri gerekecek.

Yorumlar
Alanya
Samsung bu tasarımı be zaman değiştirecek. Son note modeli iki sene s22 ultra bir sene s23 ultra ile 4 sene. Köşeler keskin telefon olduğundan avuca tam oturmuyor telefon olduğundan büyük duruyor tek elle kullanılmıyor kalem olan ekranda kavis olmaaaz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.