Mobil

Galaxy S23 serisinin tasarımı sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından geliştirilen Galaxy S23 serisi, tanıtımına kısa bir süre kala meraklılarının karşısına çıktı.

Galaxy S23 serisinin tasarımı sızdırıldı!

Akıllı telefon dünyasının en önemli serilerinden biri olan Galaxy S serisi, 2023 yılının ikinci ayında tüm özellikleriyle karşımıza çıkacak. Her ne kadar bu etkinlik için henüz kesin bir tarih verilmiş olmasa da Samsung’a yakın kaynaklar, Şubat ayının ilk yarısı içerisinde bu tanıtımın yapılmasının muhtemel olduğunu söylüyor.

Neredeyse her hafta yeni bir özellik sızıntısıyla karşımıza çıkan bu yeni telefonlar, bu defa ise tasarımlarını gözler önüne seren görsellerle adından bahsettirdi.

Galaxy S23 serisinin tasarımı sızdırıldı!

Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modellerine ait olduğu iddia edilen görüntülerin paylaşılmasıyla birlikte hemen herkes eski tasarımlarla yenilerini karşılaştırmaya koyulurken, Galaxy S23 Ultra ile selefi arasında tasarım yönünden çok da göze çarpan bir detay olmadığını söyleyebiliriz.

Galaxy S23 serisinin tasarımı sızdırıldı! - Resim : 1

Bununla birlikte eğer Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’a ait olduğu iddia edilen görseller, gerçekten yeni cihazların tasarımına aitse işte o zaman bu iki model için S23 ile S22 arasında ciddi bir tasarım farkının bulunduğundan bahsedebiliriz. Öyle ki bir önceki modelde, 3’lü kamera dikey konumlanmış bir kamera adası içerisinde yer alıyordu. Ancak Galaxy 23’e ait olduğu iddia edilen görsellere baktığımız zaman burada herhangi bir kamera adasının bulunmadığını ve kameraların tıpkı Galaxy S23 Ultra modelinde olduğu gibi alt alta sıralandığını görüyoruz. Bakalım tanıtıma sayılı günler kala, yeni cihazlara ilişkin daha ne gibi bilgiler öğreneceğiz.

Yorumlar
Ersin
Samsung ne yaparsa yapsın. Türkiye de Türkçe dil desteği vermediği sürece tercih edileceğini zannetmiyorum. Ben Samsung kullanıcısıyım birdahaki sefere almayı düşünüyorum. Aldığıma pişman oldum.
Cevapla
200
100
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.