Galaxy S23’ten sonra Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’nın da görselleri sızdırıldı

Akıllı telefon dünyasının merakla beklenen yeni üyeleri, tanıtıma kısa bir süre kalmasına rağmen sızıntılarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Galaxy S23’ten sonra Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’nın da görselleri sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikle Galaxy S23 serisini hep birlikte görmüş olacağız. Her ne kadar bu etkinlik için beklenen tarih Şubat ayının ortaları olsa da Güney Koreli teknoloji devi 1 Şubat’ı işaret ederek herkesi hem şaşırtmış hem de sevindirmişti.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde sızdırılan bilgilerde, serinin standart modeli olan Galaxy S23’ün basın görsellerini görmüş ve gözlerimiz diğer iki modeli aramıştı. İşte Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’nın basın görselleri de bugün karşımıza çıktı.

Galaxy S23’ten sonra Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’nın da görselleri sızdırıldı - Resim : 1

Galaxy S23’ten sonra Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra’nın da görselleri sızdırıldı

Yeni sızıntılara baktığımız zaman bu iki telefonun da renk seçeneği olarak tıpkı standart modelde olduğu gibi siyah, beyaz, lila ve yeşil renklerle karşımıza çıktığını görüyoruz. İlerleyen zamanlarda bu renk seçeneklerine yenileri katılır mı işte orası ise şimdilik meçhul.

Her ne kadar Galaxy S23 serisinin tanıtılmasına artık oldukça kısa bir süre kalmış olsa da hala netleşmeyen çok önemli bir konu daha var: Fiyat. Bugüne kadar ortaya atılan bilgilerde, Samsung’un Galaxy S23 serisini zamlı fiyattan satışa sunabileceği belirtiliyordu. Ancak son zamanlarda bu söylentiler bıçak gibi kesildi ve yeni bir haber gelmez oldu. Tabi bu durum kendine Galaxy S23 serisinden bir model almak isteyen akıllı telefon kullanıcıları için gayet iyi ancak yine de 1 Şubat’a kadar fiyat konusunda emin olmamak en doğrusu olacaktır.