Mobil

Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesinden memnun musunuz?

Siz telefonunuzdaki Android 4.3'ten memnun musunuz?

Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesinden memnun musunuz?

Samsung'un yılan hikayesine dönüştürdüğü Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi Türkiyeiçin geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Hatırladığınız üzere Galaxy S4'le birlikte üst düzey telefonlara verilen hatta Note 3 ile birlikte varsayılan şekilde gelen Android 4.3 güncellemesinin, geçtiğimiz yılların en yeni amiral gemilerinden olan Galaxy S3 için de yayına sunulacağı belirtilmişti.

Güncelleme Amerika ve Avrupa'nın bir kaç ülkesinde, yayınlanmaya başlamış, Galaxy S3 kullanıcıları bu habere çok sevinmişti. Üzerinden 1 2 hafta geçtikten sonra güncellemeyi yeni haber alanlar ve telefonlarını Android 4.3'e yükseltmek isteyen milyonlarca kullanıcı hayal kırıklığıyla karşılaşmıştı.

1390324235_s3promo1384422746.jpg

Tüm zamanların en yenilikçi telefonu Galaxy S3, Android 4.3 güncellemesiyle birlikte yaşanan ekran donmaları, kapanmayan alarmlar, çalışmayan multitask, sıkıntı yaratan Wi-Fi ve Bluetooth gibi bir çok neden Samsung'un güncellemesini çok çabuk sabote etmişti.

Yaşanan onlarca sıkıntıyı da göz önünde bulunduran Samsung, Galaxy S3 için Android 4.3 güncellemesi üzerinde 1 ayı geçen bir süreyle tekrar çalıştı ve bütün sorunları giderdi. Sosyal medya ve dünya üzerinde büyük bir prestij kaybı yaşayan şirket yeni güncellemeyle birlikte sorunları ortadan kaldırdığını iddia ediyor. 

Galaxy S3 için gelen güncelleme haberine gitmek için tıklayın; 

Peki siz Galaxy S3 için gelen Android 4.3 güncellemesinden memnun musunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.