Mobil

Galaxy S3 için Jelly Bean ne zaman geliyor?

Uzun zamandır beklenen Jelly Bean güncellemesinin çıkış tarihi!

Galaxy S3 için Jelly Bean ne zaman geliyor?
Samsung'un amiral gemisinin en yeni güncellemesi Android 4.1 Jelly Bean, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen IFA 2012 etkinliğinde gün yüzüne çıkmış, güncellemenin kısa süre içerisinde tüm dünyada yayılacağı haberini ilk resmi ağızdan duymuştuk.

Google'ın son Android sürümü Jelly Bean, bildiğiniz üzere ilk olarak Google'ın kendi cihazları için gelmiş, ilk Jelly Bean deneyimini onlar yaşamıştı. Akıllı telefon dünyasının üst segment telefonları için gelecek yeni sürümün özelliklerine baktığımızda bir önceki sürüm olan Ice Cream Sandwich ile arasında çok büyük farklılıkların olduğunu görüyoruz.
1347461145_untitled-220120822135645.jpgÖzellikle hız ve stabilite konusunda muhteşem bir evrimin yaşandığı yeni Jelly Bean, Google'ın da sloganıyla 'Tereyağ Gibi' performans sunuyor. Mühendislerin muhteşem bir yapıtı olarak karşımıza çıkan bu sistem Samsung'un en yeni amiral gemilerinden Galaxy S3 için gelecek denilmişti. Güncellemeyi bekleyen milyonlarca kullanıcı merak içinde ilk açıklamaları bekliyor idi.

1347461041_s3jb41.jpg
IFA 2012'de net bir tarih verilmese de çok yakında yeni güncellemenin geleceği müjdesi verilmişti. Geçtiğimiz günlerde yeni güncellemeyle alakalı iddialar artmaya başladı. Bu iddiaların çok yoğun bir şekilde birleştiği noktadaki tarihler ise Ekim ayını gösteriyor. Şuan için tek kesin bir şey var, o da güncellemenin Ekim ayı içerisinde geleceği.

Yeni güncelleme, amiral gemiyi hızlandıracak ve son derece rahat bir kullanım deneyimi sunacak. Arayüze baktığımızda ise bizleri yine TouchWiz Nature karşılıyor olacak.
Yorumlar
Misafir
ayfoncular merak etmeyin android kullanıcıları da rahat s2 için zaten şimdi bile JB kullanıyoruz ;)
Cevapla
Misafir
ailecek severek bekliyoruz s2 icun.
Cevapla
hanifi
s 2 için j b kasımda geliyor arkadaşlar kesin ve net
Cevapla
Misafir
Android kullanıcıları iPhone'cular kadar net bir bekleyiş içerisine girmiyor, sorun yok =))
Cevapla
mutmen
Metrobusun bir faydasını daha gördüm vatandas güncellemeyi yapmış bile
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.