Mobil

Galaxy S3 ve iPhone 4S çizilme testi! (video)

Şimdiye kadar Galaxy S3 ve iPhone 4S telefonlara böyle test yapılmadı!


Şimdiye kadar birçok telefona ilginç testler yapıldı. Fakat böyle bir testi hiç görmediniz. Bir arabanın arkasına bağlanıp sürüklenen iki telefonun dayanıklılık testine ilk defa şahit olacaksınız. Samsung ve Apple, akıllı telefon platformunun %85'ini elinde bulunduruyor. İki güçlü firmanın amiral gemilerinin karşılaştırıldığı bu testte telefonların fiziksel olarak dayanıklılıkları ölçülüyor.

Kullanıcıların akıllı telefon alırken teknik detayların yanında sağlamlık açısından da iyi bir cihaz sahibi olmak istemesi ise gayet doğal. Dudak uçuklatan fiyatlar ödenerek alınan üst düzey bir telefonun bir düşme ya da çarpma ile hasar görmesini kimse istemez.

1344779959_worlds-first-drag-race-scratch-test-takes-place-galaxy-s-vs-iphone-sa-cs0.png

Yapılan testte, her iki telefonda koruyucu bir bant ile sarılıyor ve arabanın arkasına ip yardımıyla bağlanıyor. Saatteki hızı 140 km'ye ulaşan araç ile telefonlar yaklaşık yüz metre sürükleniyor. Hangi telefon daha dayanıklı olduğunu videoda görebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Kimin tarafindan hazirlandiginin bir onemi yok sonuc onemli mesela lumia 900 le de karsilastirsalar :)
Cevapla
Misafir
Vudeo kaldirilmis
Cevapla
Misafir
Millet telefonu bulamaz bunlarda bulup çizer (:
Cevapla
Misafir
Samsung tarafindan hazirlanmis bi reklam thank u jef
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.