Mobil

Galaxy S3'e Jelly Bean beklerken o geldi!

Samsung Galaxy S3'e Jelly Bean yerine bu geldi.

Galaxy S3'e Jelly Bean beklerken o geldi!

Türkiye'de Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3 akıllı telefonunu kullananlar merakla Jelly Bean güncellemesini bekliyor. Ancak Jelly Bean güncellemesi beklerken Türkiye için 25.5MB büyüklüğünde bir kararlılık güncellemesi yayınlandı.

IMM76D.I9300XXBLH1
yapı numarasına sahip yeni güncelleme yurtdışında bir süredir dağıtılıyordu. Yapılan bu güncellemenin sunduğu yenilikler ise şu şekilde:

1350292821_screenshot.png

-Varsayılan Android tarayıcısında ileri-geri butonlarının adres çubuğu yanına alınması, sayfa sol üst kısmında Google+ benzeri bir menünün yerleşmesi ve performansta bir miktar artış.

-Arama yaparken beyaz ahize animasyonunun ekrana gelmesi.

-Bataryada iyileştirmeler.

Eğer yazılım güncellemesi uyarısı bildirim çubuğuna gelmediyse kullanıcıların, Ayarlar menüsünden kontrol etmeleri gerekecek. Güncellemeyi yapan kullanıcıların batarya performansını olumsuz etkilediğine yönelik bazı eleştiriler olduğu söyleniyor.

Yorumlar
merhaba güncelleme aldı telefon ama gelen aramalarda titreşim var,gelen bildirimlerde titreşim yok.ayarlardan baktım titreşim ve ses özelliği açık.ayrıca kies de bağlanamıyorum.
Cevapla
Misafir
samsung yeni note 4.1 gelirken s3 neden vermez anlamadim bir daha asla samsung almam
Cevapla
Misafir
arkadaşın telefonunu güncelledim . sonuç berbat... dokunmatik hassasiyeti düştü resmen telefonun. bu samsung tam bir fiyasko ama hala samsun ta samsung diyorrr.
Cevapla
s 3
ne beklerken ne umduk 401 e dvam yani yakismadi
Cevapla
G.Atila
Bende öyle umuyorum.Ay sonunda kavuşmalım artık.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.