Mobil

Galaxy S3'ün bu özelliğini biliyor musunuz?

Galaxy S3'ün fazla bilinmeyen bu özelliğini haberimizdeki videoda izleyebilirsiniz.


Samsung, en son teknoloji ile donattığı telefonu Galaxy S3'ün geçtiğimiz günlerde yeni bir videosunu yayınladı.  En büyük rakibi Apple iPhone olarak gösterilen Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3'ün yeni yayınlanan videosunda diğer akıllı ceplerde bulunmayan fonksiyonlarını göstermiş.

Sezgisel, şık ve kullanımı kolay, Samsung Galaxy S3 akıllı telefonun kişiselleştirilmiş özelliğiyle gününüzün sorunsuz geçmesine yardımcı olan kusursuz bir mobil deneyimi sunuyor. Galaxy S3 ve bir Wi-Fi ağı kullanarak AllShare Group Cast ile paylaşmak ve aynı dosyayı yüklemeden birden fazla arkadaş ya da iş arkadaşlarınızla dokümanlar, sunumlar ya da gerçek zamanlı olarak beraber görüntüleyebilirsiniz.

1341926944_samsung-galaxy-s-iii-accessories-0.jpg

Grup paylaşım özelliğine sahip All Share adındaki uygulama ön plana sunulmuş. Videonun dışında Galaxy S3'e özel bir diğer özelliği olan teknolojik aletlerle kolayca kullanılabilmesi ise Samsung tarafından ön plana çıkartılmaya çalışılmış.

Galaxy S3'ün bu özelliklerini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.


Yorumlar
Misafir
telefon süper yaaa
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.