Mobil

Galaxy S4 Active için Android 4.4.2 güncellemesi dağıtıma sunuldu

Samsung'un su geçirmez telefonu için güncelleme ilk olarak Hollanda'da başladı.

Galaxy S4 Active için Android 4.4.2 güncellemesi dağıtıma sunuldu

Samsung Galaxy S4 Active'in uluslararası versiyonu GT-I9295  Android 4.4.2 güncellemesini almaya başladı. Bir süredir operatörler aracılığıyla dağıtımda olan güncelleme nihayet kilitsiz model için de dağıtıma sunuldu. Kies ve OTA üzerinden kullanıcılara ulaşan güncelleme ilk olarak Hollanda'da başladı ve kısa süre içerisinde farklı ülkelere sıçraması bekleniyor.

1401188066_galaxys4-active.jpg  

Telefon performansında artış, beyaz durum çubuğu simgeleri, geliştirilmiş pil ömrü, kilit ekranda tam ekran müzik çalar, yine kilit ekranda kamera kısayolu, kablosuz yazıcı desteği, Hangouts'un varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak kullanılması ve klavyede iyileştirmeler güncelleme içeriğinde öne çıkan yenilikler oldu. Güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına ulaşması biraz zaman alabilir. Dilerseniz Hollanda için yayınlanan KitKat sürümünü buradan indirerek Odin aracılığıyla kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.