Mobil

Galaxy S4 GPe Android 5.0 Lolipop güncellemesi aldı!

Galaxy S4 sahiplerine müjde!

Galaxy S4 GPe Android 5.0 Lolipop güncellemesi aldı!

Android işletim sistemi kullanan üretcilerin (Nexus cihazlar hariç) kendi arayüzlerini kulandığını görmekteyiz. Bu arayüzlerin telefonlar için özelliştirilmiş ayarlar sunması oldukça güzel olsa da kullanıcıların güncelleme alması bu bağlamda gecikmektedir. Bundan kaçınan firmalarında özelleştirilmiş "amiral gemisi" telefonlarında kendi arayüzlerini bir kenara bırakıp saf Android ile çalıştıklarına şahit olmaktayız.

Özellikle Samsung ve HTC'nin "Google Play Edition" (GPe) adı altında çıkartmış olduğu bu telefonlardan Galaxy S4 (GPe) Android 5.0 güncellemsine kavuştu.

Bu güncelleme sonrasın Galaxy S4'ün de çok kısa bir süre içinde Android 5.0 güncellemesi alacağını düşünmekteyiz. Bu ayın başında Polonya'da başlayan Galaxy S5 Android 5.0 güncellemesinden sonra Samsung'un Galaxy S4'e odaklandığını ve Galaxy S4'ün Android 5.0 güncellemesinin 2015'in ilk aylarında alacağını düşünmekteyiz.

1418632992_ekran-alintisi.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.