Mobil

Galaxy S4 hiç sağlam değil - Video

Galaxy S4 bir sigorta şirketi tarafından test edildi. İşte sonuç!

Galaxy S4 hiç sağlam değil - Video

Son günlerde sizlere Samsung Galaxy S4'ün sağlamlık testlerini yayınlamıştık. Testler gösterdi ki Galaxy S4 yeterince sağlam değil. Samsung Galaxy S4 vs Apple iPhone 5 düşme testinde ise iPhone 5'in Galaxy S4'e karşı oldukça sağlam olduğu görülmüştü.

Ancak kullanıcıları buna inandırmak zor olmuştu ve yapılan testlerde hileler olduğu iddia edilmişti. Eğer ikna olmadıysanız bir sigorta şirketinin yaptığı sağlamlık testi sizi ikna edebilir. Ayrıca bu sigorta şirketi Galaxy S4'ün sağlamlık test sonucunu infografik şeklinde de göstermeye çalışmış.

1367384175_samsung-galaxy-s4-cracked.jpg

SquareTrade adlı sigorta şirketinin yaptığı teste göre Samsung Galaxy S4 iPhone 5 kadar sağlam olmadığı gibi sağlamlık açısından selefi Galaxy S3'ten de daha kötü. Galaxy S4, sigorta şirketinin yaptığı testte kırılma riski açısından 10 üzerinden 7 puan aldı. Bu skor iPhone 5'e göre yüzde 50 daha kötü olduğu gibi bir önceki amiral gemisi modeli Galaxy S3'ten de daha kötü.

1367384096_squaretrade-gs4-infographic.jpg

Yukarıda gördüğünüz infografikte cihazların sağlamlık değerlerini inceleyebilirsiniz. Aşağıda sigorta şirketinin gerçekleştirdiği sağlamlık testinde Galaxy S4 Galaxy S3 ve iPhone 5 akıllı teelfonlar önce yere atılıyor daha sonra suya sokuluyor.

Yorumlar
iskender
yuruyun be kim tutar sizi :)
Cevapla
OSMAN
Akilli Telefon dunyasini silikon vadisini apple in IPhone suz tasavur etmiyorum Bu akini her kes ona borclu Bir IPhone var bide ondan sonra gelenler var...
Cevapla
DoganRutkay
@...........(~_~)
Cevapla
usta
iPhone 5 saglam Telefon ....
Cevapla
Berguzar
iPhone yine kendini kanitladi....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.