Mobil

Galaxy S4 için MoDaCo.SWITCH ROM yayınlandı

ROM sayesinde Galaxy S4'te hem stok Android hem de TouchWiz arayüzü çalışacak.

Galaxy S4 için MoDaCo.SWITCH ROM yayınlandı

Andorid ekosisteminin önde gelen geliştiricilerinden Paul O'Brien ilk olarak HTC One için Sense ve stok Android yazılımlarını çalıştıran bir ROM hazırlamış ve söz konusu ROM’u indirilebilir hale getirmişti. Ünlü geliştirici daha sonra benzer bir çalışmaya Galaxy S4 için de başlayacağını duyurmuş ve bu noktada IndieGoGo üzerinden bir destek kampanyası başlatmıştı.

Kampanya kısa süre içerisinde hedeflenen rakama ulaşırken,  Paul O'Brien; Galaxy S4’te stok Android ve TouchWiz arayüzü aynı anda çalıştıran MoDaCo.SWITCH adlı ROM’u ilk aşamada destekçilerine sundu. Alt bölümde yer alan videoda da görüldüğü üzere yazılımlar arası geçiş tek bir tıklama ile gerçekleşiyor. Söz konusu ROM’un kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Not: Bu yazılım Galaxy S4’ün I9505 (LTE) modeli için geçerlidir. 

Yorumlar
Misafir
s4 de nasıl takılma olur şaşıyorum benim xperia s bile daha hiç takılmadı maşallah
Cevapla
Bu agırlaşma samsung'un toucwiiz arayüzünden kaynaklanıyor zaten
Cevapla
Misafir
hayır sadece GT-I9505 İÇİN YAZIYO
Cevapla
Misafir
maalesef buda size samsung un bi kazığı dandik işlemcili sorunlu teli kakaladilar testlerde birinciymis ısınma onda takılma onda menüler arası geçişlerde bekletme onda rehberi bile 3 saniyede açıyor bir gün one kullanın farkı anlayacaksınız hızlı tel nasıl olur görün
Cevapla
Misafir
GT-I9500 bu ROM a sahip olmayacakmı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.