Mobil

Galaxy S4’ün kaynak kodları yayınlandı!

Geliştiriciler için sunulan kaynak kodları sayesinde kısa süre içerisinde birçok özel ROM karşımıza çıkacaktır.

Galaxy S4’ün kaynak kodları yayınlandı!

Kısa süre içerisinde ülkemizde dahil olmak üzere dünya genelinde 50’den fazla ülkede satışa sunulacak telefon için sabırsız bir bekleyiş hakimken, Samsung yine sabırsız bir bekleyiş içerisinde olan geliştiricileri mutlu edecek bir haber paylaştı.
1366437610_samsung-galaxy-s-4-lacks-fm-radio-here-is-why.jpg

Telefonların elde ettiği satış rakamları ön görüldüğünde dünya genelinde en fazla özel ROM, Samsung telefonları için hazırlanıyor. Özel ROM’ların temelini ise kaynak kodları başka bir deyişle çekirdek oluşturuyor. Samsung, Galaxy S4’ün 3 versiyonu için de kaynak kodları yayınlayarak geliştiricilerin hizmetine sundu. Bu sayede geliştiriciler kaynak kodları diledikleri gibi modifiye ederek özel ROM’lar hazırlayabilecek. Kaynak kodları aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

- Samsung Galaxy S4 (GT-I9500)
- Samsung Galaxy S4 (GT-I9505)
- Samsung Galaxy S4 (SGH-I337M)

Yorumlar
Misafir
Zaten S4 1 numara...
Cevapla
Ali
Gelde hackleme :)
Cevapla
Urfali
Sabirsizlikla bekliyorum S4 u... Bence her haliyle piyasada bir numara olacak!
Cevapla
andromen
bu işi iyi yapıyor samsung rom güncelemesi vede costom rom bakımından başarılı samsung kullanma nedenim yazılım sıkıntısı olmuyor htc.sony yazılım günceleme rom olayı sıkıntılı samsungun lier oluşu alt yapıya bakıyor desteye önem veriyor
Cevapla
Misafir
bu kaynak kodlar s3 mini ye custom rom hazırlamada kullanilabilinir mi ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.