Mobil

Galaxy S5 ve Galaxy Note 4'ün kamerası süper olacak!

Samsung yeni amiral gemileri için yeni kamera sensörü geliştiriyor.

Galaxy S5 ve Galaxy Note 4'ün kamerası süper olacak!

Bir akıllı telefon satın alma söz usu olduğu zaman birçok kullanıcı alacağı cihazın kamerasına büyük önem verir ve seçimi etkileyen büyük faktörlerden biri. Samsung firması akıllı telefonlarında kamera sektörünü geliştirmek için yeni bir sensör üzerinde çalışıyor.

En son söylentilere göre Koreli dev teknoloji şirketi, bir sonraki yılın amiral gemileri Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 için düşük ışık koşullarında bile olağan üstü görüntü yakalama kapasitesine sahip 13 megapiksel kamera hazırlıyor.

1381131475_13sam.jpg

Yeni Samsung sensörü aynı zamanda kullanıcıların hareketli fotoğraf çekmesine olanak tanıyan “anti shake” özelliğine sahip olacak. Ayrıca Samsung’un yeni kamerasının sensörü mevcut akıllı telefon donanım ekipmanları ile karşılaştırıldığında, 1.5 ° ile 0.7 ° olan piyasadaki modellerin kamerasına göre 8° daha iyi olacak. Bunun yanısıra yeni kamera, hataları ve açıları düzeltme yeteneğine sahip.

Samsung yeni geliştirdiği kamerasını ilk olarak önümüzdeki yıl piyasaya süreceği amiral gemileri Galaxy S5 ve Galaxy Note 4 üzerinde kullanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.