Mobil

Galaxy S6'da büyük bir donanım sorunu görüldü! [Video]

İddialar çok ciddi.

Galaxy S6'da büyük bir donanım sorunu görüldü! [Video]

Samsung geçtiğimiz pazar günü yeni telefonu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'i tanıttı. Uzun bir aradan sonra tüm kesimlerce beğeni kazanan Samsung telefonlerı ile ne kadar övünse azdır diye düşünmekteyiz.

Malzeme kalitesi konusunda hep eleştirilen firma ilk kez bu konuda rakiplerinin önünde bir performans gösteriyor. Ekran konusundaysa Samsung yaptığı basın lansmanında sektörün en kaliteli ekranını yaptığını iddia etti. Peki, gerçektende durum böyle mii?

Yapılan bir ekran testi Galaxy S6'nın ekranında köşelere doğru algılama sorunu yaşadığını ortaya çıkardı. Testi yapan kişi parmağını ekranın kenarlarında dolaştırıyor ama ekran parmak hareketlerini algılamıyor. Yapılan bu testi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Aşağıdaki resimler ise Galaxy S6 ve farklı telefonlarla yapılan testlere ait. Galaxy S6'nın böyle bir sorunla karşılaşması Samsung için büyük bir sıkıntı doğuracaktır. Telefon test merkezimize ulaştığında yapacağımız incelemeler ile bu durumun gerçekliğini ortaya koyacağız. 

1425668470_sgs6-sgs6-edge-issue.jpg1425668484_no-touch-issues.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.