Mobil

Galaxy S7 reklamlarının yıldızı bu defa Lil Wayne oldu

Samsung, Galaxy S7 tanıtımlarını sürdürüyor. Güney Koreli üretici bu defa ünlü rapçi Lil Wayne'in yer aldığı üç yeni reklam yayınladı.

Samsung çiçeği burnunda yeni nesil telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için tanıtımlara devam ediyor. 11 Mart itibariyle dünya piyasalarında boy gösteren amiral gemisi telefonların ülkemiz satış tarihi ise 18 Mart. Galaxy S7’nin Türkiye fiyatı 2.699 lira, Galaxy S7 edge’in fiyatı ise 3.299 lira şeklinde belirlendi.

Samsung, Galaxy S7 ailesi için yayınladığı reklam filmlerinde bu defa Lil Wayne sahne adıyla bildiğimiz Amerikalı rapçi Dwayne Michael Carter’ı karşımıza çıkarıyor.

1457934692_2.jpg

YouTube kanalıyla yayınlanan tanıtım videolarının ilk ikisinde sanal gerçeklik gözlüğ Gear VR’ın Galaxy S7 eşliğinde sunduğu kullanım deneyimine odaklanan Samsung, son reklamda ise yeni nesil telefonların suya karşı dayanıklı kasalarını ön plana çıkarıyor. Yeri gelmişken Samsung'un bazı ülkelerde Galaxy S7 ve S7 edge ön sipariş sürecinde ücretsiz Gear VR sunduğunu belirtelim. 

Arada Gear S2 akıllı saatin de göründüğü tanıtım filmlerinde Samsung’un bir kez daha Apple’a gönderme yaptığını görüyoruz.


 
                    					
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.