Mobil

Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

Sahibinin elinde patlayan Samsung Galaxy S7, ikinci ve üçüncü derece yanıklara neden oldu.

Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

Geçmiş zamanda da akıllı telefon patlamaları gerçekleşiyordu ancak son zamanlarda bunun sıklıkla yaşanması oldukça ürkütücü. Galaxy Note 7 patlamaları artık klasik haline geldi. Çünkü telefonun sorunlu olduğu zaten aşikâr. Ancak diğer modellerde de patlama ve yanma gerçekleşebiliyor.

Galaxy S7 sahibinin elinde patladı

Şimdi de Galaxy S7’den bir patlama haberi geldi. Geçen pazar günü arabasını kullanan Kanadalı bir adamın elinde Galaxy S7 patladı ve elinde ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluştu. Araba kullanırken elinde telefon olması da ayrı bir sorun ama durum farklı.

34 yaşındaki Amarjit Mann, araba kullanırken cebinde bir sıcaklık hissetti. Mann telefonu cebinden çıkardığı anda ise Galaxy S7 model telefonu elinde patladı.

1479278167_yummuy.jpg

Mann pencerelerini açmıştı ve patlama anında telefonu dışarı atabildi ancak telefon eline yapıştı. Yardım çağıracak bir telefonu olmayan yaralı sürücü, kendini hastaneye götürebilecek yakın bir arkadaşının evine gidebildi.

Amarjit Mann, Galaxy S7 akıllı telefonunu yaklaşık altı ay önce 1000 dolara bir taşıyıcıdan almıştı. Mann'ın taşıyıcısı, kendisine doğrudan Samsung ile bağlantı kurmasını istedi. Patlama kurbanı doğrudan Samsung’a patlamadan kaynaklanan maddi zarar ve yaşadığı acı için dava açmayı planlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.