Mobil

Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcılarına Oreo müjdesi!

T-Mobile, resmi Twitter hesabı üzerinden Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcılarına Oreo güncellemesinin yayınlandığı müjdesini verdi.


T-Mobile tarafından yapılan açıklamaya göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcıları Oreo güncellemesine sonunda kavuştu.

Yayınlanan güncellemenin neredeyse 2 GB boyutunda olduğu söylenmekte. Şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuru ile bu iki modelden birisine sahip olan kullanıcıların sırasıyla: Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım Güncellemeleri menüsüne gidip “Güncellemeleri kontrol et” butonunu tıklamaları gerektiği açıkladı. Bunun dışında cihazın size güncellemeniz var bildirisi vermesini beklemeyin.

T-Mobile'a gönderilen bazı mesajlar da, kullanıcıların bir bölümüne güncellemenin gitmediği doğrultusunda. Bunun üzerine gerekli desteği vermeyen çalışan yetkililer sorunun ''hücresel veri'' kullanılıyor olmasına bağlayarak Wi-fi'nin kullanılması gerektiğini söyledi. Eğer siz de güncellemeyi hala göremiyorsanız bir de Wi-fi ağına bağlı olaraktan denemeye çalışın sevgili Teknolojioku takipçileri.

En azından Samsung'un hala güncelleme konusunda bir sıkıntı çıkarmıyor oluşu ve T-Mobile'ın bu konuda hala desteklerini devam ettiriyor oluşu, Samsung kullanıcılarını sevindirecek cinsten kesinlikle. Bakalım ileride T-Mobile tarafından başka ne gibi sürprizler göreceğiz?

Yorumlar
qwq
bir hafta once yaptim
Cevapla
Tahsin
Eski Sürüm Daha İyiydi Reklam Dolmuş Şimdiki Sürüm
S7 Edge Kullanıcısı
Ne haberden nede haberin yapılma amacından birşey anlayamadım. T-mobile güncelleme vermiş vermemiş ne alaka? Türkiye kullanıcısına neredeyse 1 ay oldu güncelleme verileli.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.