Mobil

Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 panelleri yanyana!

Samsung Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8'in ekran panelleri karşılaştırıldı.

Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 panelleri yanyana!

Samsung Galaxy S8+'da kullanılan panelin yanında, Samsung Galaxy Note 8'in cam ekranını gösteren bir görüntü Twitter'da yayınlandı. Eğer bunlar meşru görüntülerse, iki telefon arasındaki farkları kendiniz görebilirsiniz. 

Galaxy S8+, Galaxy Note 8’e göre daha yuvarlak köşelere sahip. 23 Ağustos'ta tanıtılacağı söylenen yüksek özellikli phablet telefon, iki panel arasındaki karşılaştırmaya göre 6,3 inç ila 6,5 ​​inç boyutlarında bir ekran içeriyor gibi görünüyor. 

Aşağıdaki resmin solundaki Galaxy S8+, 1440 x 2960 çözünürlüklü 6.2 inç Super AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Galaxy Note 8 ekranında ayrıca 1440 x 2960 çözünürlük bulunuyor. Her iki panelin de en / boy oranı 18.5:9'dur. Cuma günü, sızdırılmış görüntüler Galaxy Note 8'in ön tarafını ortaya çıkardı ve şimdi Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8 panelleri arasında bu karşılaştırma yapıldı. 

En yeni söylentilere göre, Galaxy Note 8'in resmi olarak tanıtılmasına beş hafta kaldı. Aşağıda yapılan karşılaştırma görselini inceleyebilirsiniz.

1500271012_compa.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.