Mobil

Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus düşürme testi (Video)

Samsung'un yeni tanıttığı amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8+, Apple'ın son amiral gemisi iPhone 7 Plus'a karşı düşürme testinde!

Galaxy S8+ vs iPhone 7 Plus düşürme testi (Video)

2017'de pahalı, yeni bir premium telefon satın alıp, kutudan çıkardıktan sonra, saatlerce güzel ve endüstriyel dizaynına hayran kalacaksınız. Ancak oldukça pahalı fiyatı nedeniyle gözünüzden bile sakınmanız gerekecek. Peki en pahalı telefonlardan Galaxy S8+ ve iPhone 7 Plus düşmelere karşı ne kadar dayanıklı?

YouTuber EverythingApplePro, Samsung Galaxy S8'i resmi satışından önce alıp, bir iPhone 7 Plus'a karşı ne kadar dayanıklı olduğunu görmek için birkaç düşme testi gerçekleştirdi.

İki yeni telefonun işkence gördüğünü izlemek biraz acı verici ancak, sağlamlık derecelerini anlamak için buna değer. Galaxy S8 Plus’ın cam arka neredeyse anında hasar gördü (beklendiği gibi) ancak, daha büyük ve daha uzun çerçevesiz "sonsuzluk ekranı" 25 feet'lik bir yükseklikten düştüğü zaman bile iPhone 7'nin ekranından kesinlikle daha dayanıklı.

 Aşağıda yayınlanan Galaxy S+, ve iPhone Plus düşürme testi videosunu inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.