Mobil

Galaxy S8+'a talep beklenenden çok fazla!

Samsung'un phablet akıllı telefonu Galaxy S8+'a talep beklenenden çok fazla olacak.

Galaxy S8+'a talep beklenenden çok fazla!

Yeni bir rapora göre, Samsung'un  geçtiğimiz ayın sonunda resmen ilan ettiği iki telefondan phablet modeli Galaxy S8+, beklenenden daha iyi satış yapacak. Olumlu tepkiler alan perakendeciler, Samsung'un başlangıçta beklediğinden daha fazla birim için sipariş vermeye başladı.

Böylece, Samsung’un üretilen S8 ünitelerinin toplam sayısının %45'ini oluşturan Galaxy S8+, üretim seviyelerini yükseltti. İlk plan, 60/40'a bölünmüştü ve cihazların %60'ı daha küçük Galaxy S8 ve sadece %40 daha büyük S8+ idi. Şirket, telefonun her iki versiyonu için verilen ön sipariş sayısına bağlı olarak, üretilen S8+ akıllı telefonların oranını daha da artırabilir.

 1491302344_s8-header.jpg

Geçen sene piyasaya sürülen Galaxy S7 ikilisinden S7 Edge,  başlangıçtaki üretim hacminin sadece % 30'unu oluşturuyordu.  Ancak, bu oran yükselen talep nedeniyle 2016 yılı sonunda % 70’e yükseldi.

Samsung'un, bu ayın sonunda gerçekleşecek olan başlatma için 20 milyon Galaxy S8 ve S8+ birimleri hazırladığı iddia ediliyor. Görünüşe göre şirket, Galaxy S8 modellerinin geçen yılki Galaxy S7 ikilisinin iki katı satış yapacağını düşünüyor.

Peki siz Galaxy S8+ almayı düşünüyor musunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.