Mobil

Galaxy S8'de bir sorun daha ortaya çıktı

Samsung'un amiral gemisi akıllı telefonlarında sorunlar bitmek bilmiyor. Galaxy S8 yeniden başlatma sorunu ile karşı karşıya.


Samsung’un Galaxy S8 modelleri satışa sunulur sunulmaz bazı sorunlar baş göstermeye başladı. Kırmızı ekran sorunu nedeni ile güncelleme yapılan Galaxy S8 modellerinde şimdi de kendi kendine kapanma sorunu ortaya çıktı. Galaxy S8 sahipleri XDA Developers forumlarına ve Samsung'un ABD topluluk sayfalarına bu konuyla ilgili mesaj gönderdi ve Galaxy S8 Plus'ı da etkileyecekmiş gibi görünüyor.

Samsung forum sitesinde yer alan şikayetler 100'den fazla yanıt aldı. Cihazı başlatan kişi, cihazın ilk 10 saat içinde 7 kez yeniden başladığını bildiriyor. Sorun ile ilgili bir sürü çözüm var ama en çok microSD kartlarıyla ilgili çözümler sunuldu. Eğer bu soruna rastlarsanız ve bir microSD kartı kullanıyorsanız, sorunun geçici bir düzeltme olarak çözülüp çözülmeyeceğini görmek için kaldırmaya değer olabilir. Ancak diğerleri microSD kartı kullanmadıkları halde bu sorunun olduğunu bildirdiler.

 1493455918_samsung-galaxy-s8.jpg

Akıllı telefonlar, kutudan çıktıklarında bir veya iki kez yeniden başlatmaya gerek duymalarına rağmen, nakliye sonrasında ele alınan tüm düzeltme eklerini veya düzeltmeleri yüklemek şu anki otomatik yeniden başlatma sorunlarının nedeni olarak görünmüyor.

Önümüzdeki günlerde Samsung'un yeniden başlatılma sorunu için kablosuz olarak düzeltme yapması olasıdır ancak, bunları yaşıyorsanız, ne yapmanız gerektiği konusunda destek ekibiyle iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.