Mobil

Galaxy S8'in Microsoft Edition modeli olacak mı?

Samsung Galaxy S8'in Microsoft Edition sürümü olacak mı? Bu soruya Samsung cevap verdi!


Samsung Galaxy S8'in piyasaya çıkışından kısa bir süre sonra Microsoft'un "Galaxy S8 Microsoft Edition" ı satacağı bildirildi. Ancak Samsung, Galaxy S8'in böyle bir sürümünün hiç olmadığı söyleniyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ akıllı telefonlarının piyasaya sürülmesinden sonra Microsoft, bu telefonları donanım ve yazılımlarında herhangi bir değişiklik yapmadan satmaya başladı. Bununla birlikte, Microsoft Mağazalarından Galaxy S8 ikilisi, Office, OneDrive, Cortana ve Outlook gibi önceden yüklenmiş uygulamalarla geldi. Redmond devi, Microsoft tarafından sağlanan uygulamaların nasıl kullanılacağı konusunda bazı eğitimler vererek bu telefonları satmaya başladı.

 1512116827_galaxy-s8-s8-plus-together-6.jpg

Görünüşe göre "Galaxy S8 Microsoft Edition", Microsoft tarafından çeşitli uygulamaların farkında olmalarını sağlamak için alıcıları Microsoft Mağazaları'na zorlamak için yapılan PR dublörlüğünden başka bir şey değildi. İşte Samsung'un bu konuyla ilgili resmi bildirisi aşağıdaki gibi:

"Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note8 cihazları, müşterilerinden, özellikle küçük-orta boy işletme sahiplerine ve girişimcilere üstün bir verimlilik deneyimi kazandıran benzersiz bir Microsoft deneyimi olan Microsoft çevrimiçi ve perakende mağazalarında bulunmaktadır .Herhangi bir Samsung Galaxy ürününün 'Microsoft Edition' markası yok. "

Yukarıdaki açıklama, Redmond devi Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Galaxy Note 8'in çevrimiçi mağazasında satışa sunulduğu bir dönemde ortaya çıktı. Bu arada Galaxy S8, Microsoft Store'da satın alınabilen ilk Android akıllı telefon. Redmond devi Lumia markalı satışların durdurdu. Microsoft'un çevrimiçi mağazasında bulunan diğer akıllı telefonlar arasında Razer Phone, HP Elite x3 Bundle, Alcatel IDOL 4S ve Acer Liquid Jade Primo bulunmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.