Mobil

Galaxy S9 nasıl fotoğraf çekiyor?

Galaxy S9 ile Galaxy S8'in çekmiş olduğu fotoğraf karşılaştırıldı. Galaxy S9 fotoğraf konusunda selefine fark atıyor.


Samsung'un Galaxy S9'u MWC 18'de tanıtmasına sayılı günler kala, yeni amiral gemisi hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Sabah teknik özellikleri ve 3D Emoji özelliği sızan Galaxy S9'un, şimdi de nasıl fotoğraf çektiği ortaya çıktı.

Galaxy S9, selefi Galaxy S8 ile kozlarını şimdilik tek bir fotoğraf üzerinde paylaşıyor. f/1.5 diyafram aralığı ile mobil sektöre yeni bir soluk kazandıracak olan  Galaxy S9, Galaxy S8'e gözle görünür bir fark atıyor.

Aşağıda, sızdırılan bilgilere göre; Galaxy S8 ve Galaxy S9 ile çekilmiş fotoğraf yer alıyor. Soldaki fotoğraf Galaxy S8, sağdaki fotoğraf ise Galaxy S9 ile çekilmiş.

Fotoğrafı yorumlayacak olursak; Galaxy S9'un detayları Zoom'lu halde bile daha iyi yansıttğını söyleyebiliriz. Galaxy S9 ayrıca ışığı dengeleyerek, parlak noktalarda kontrastı yükseltilerek ortaya daha temiz bir görüntünün çıkmasını sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.