Mobil

Galaxy S9'un özelliklerini telefonunuzda deneyin!

Galaxy S9'un özelliklerini "Experience app for Galaxy S9/S9+" uygulaması ile kendi telefonunuzda deneyebilirsiniz.

Galaxy S9'un özelliklerini deneyin!

Samsung, insanların yeni amiral gemilerini satın almadan önce deneyecekleri Galaxy S9/S9+ promosyon stüdyoları açtı. Ancak bunlar dünyanın her yerinde bulunmuyor.

Sizin olduğunuz şehirde bulunsa bile bu promosyon stüdyolarından birine gitmeye vaktiniz olmayabilir.

Bu yüzden Güney Koreli şirket, Galaxy S9 veya S9+ satın almak isteyen tüketicilere özelliklerini doğrudan telefonlarında denemek için iyi bir seçenek sunuyor.

Galaxy S9'un özelliklerini telefonunuzda deneyin! - Resim : 1

Galaxy S9/S9+ için yeni Experience uygulaması, tam olarak bu iki telefonun neler yapabileceği konusunda sanal bir deneyimini sunuyor. 

Uygulama, amiral gemilerinin sunduğu en önemli özelliklerden bazılarını daha ayrıntılı açıklayan videolar ile birlikte geliyor. Kamera, aksesuarlar, faydalı uygulamalar ve cihaz özellikleri açısından da, Galaxy S9/S9+ hakkında önemli bilgiler edineceksiniz. 

Bu bölümlere Android uygulaması içinden erişilebilir ve akıllı telefonların neler yapabileceğini ve ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz. 

Buradan, uygulamaya erişebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.