Mobil

Galaxy S9 render görüntüleri sızdı!

Samsung'un seneye tanıtacağı Galaxy S9 amiral gemisinin render görüntüleri ortaya çıktı. İşte karşınızda Galaxy S9!


Samsung, Galaxy S8 ile Infinity Display tasarım anlayışına geçmiş ve bunu Note8 ile devam ettirmişti. Güney Koreli teknoloji devinin 2018 yılında tanıtacağı amiral gemisi modellerinde de bu tasarıma yer vermesi bekliyordu. Bugün ise Galaxy S9'a ait olduğu söylenen çizimler internete servisi edildi.

Galaxy S8 ile neredeyse aynı tasarıma sahip olacak olan Galaxy S9, farkını cihazın arka bölümüne konuşturacak. Galaxy S9 modeline çift kamera kurulumunun olması bekleniyor. Parmak izi okuyucusundan vazgeçmeyen Samsung, bu sefer parmak izi okuyucusunu kameranın altına yerleştirerek, S8 sahiplerinin şikayetçi olduğu konuyu çözecek.

Samsung, 2018 yılında Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelleri ile karşımıza çıkacak. iPhone X'e rakip olacak olan bu modellerde IRIS tarayıcının artık seviye atlaması bekleniyor. Snapdragon 845 yonga setinden ve 6 GB RAM'den beslenecek olan Galaxy S9, bakalım beklenen etkiyi yarayabilecek mi?

1511338227_9.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.