Mobil

Galaxy S9 yine sızdırıldı!

Samsung Galaxy S9'un şık parmak izi tarayıcı yerleşimini gösteren daha net görüntüleri geldi.

Galaxy S9 yine sızdırıldı!

Geçen hafta, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+'un sızdırılmış görüntülerini gördük ve geçtiğimiz günlerde küçük versiyon Galaxy S9'un daha yüksek çözünürlüklü, ayrıntılı sızdırılmış görüntüleri tekrar yayınlandı. Sızıntı, neredeyse hiç yanlış bilgi vermemiş popüler sızıntı kaynağı @onLeaks tarafından gelmişti. Şimdi de sızdırılan arka kapak, telefonun tek kamera ile geleceğini doğruladı.

Burada tasvir edilen Galaxy S9, selefi Galaxy S8 ile genelde benzer bir tasarıma sahip.Çok küçük üst ve alt çerçeveli aynı tam ekran mevcut ancak, her iki model arasındaki en büyük değişiklik, parmak izi tarayıcının kameranın altına yerleştirilmiş olması. Telefonda kulaklık jakı kaldırılmıyor ve alt kısımda yerini koruyor. Sol taraftaki Bixby düğmesi de aynı yerinde kalıyor. Galaxy S9'un daha büyük Galaxy S9+ modelinin aksine çiftli arka kamera sistemi olmayacak.

Yakın zamanda Synaptics tarafından duyurulan ekran üzeri optik parmak izi tarayıcı gibi özellikler Galaxy S9'da bulunmayacak gibi görünüyor.

Bloomberg'den gelen bir rapor, Galaxy S9 serisinin kamera departmanındaki en büyük iyileştirme ile neredeyse aynı tasarıma sahip olacağını doğruladı. Ayrıca, Samsung'un yeni telefonlarının Şubat ayında tanıtacağı ve Mart ayında, başlatabileceği haberleri bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.