Mobil

iPhone X'in iki katı fiyat ile Note 8 geliyor!

iPhone X'in iki katı fiyatına piyasaya sürülecek olan Galaxy Note 8 hangi özelliklerle geliyor?

iPhone X'in iki katı fiyat ile Note 8 geliyor!

Samsung, 99'dan fazla özel baskı Galaxy Note 8 telefonu çıkarmak için "creative art brand" markası 99Avant ile ortaklık kurdu. Samsung Galaxy Note 8 cep telefonunun Special Edition sürümünü piyasaya sürdü ve fiyatı da 2000 dolar. Bu neredeyse iPhone X fiyatının iki katı. Peki, Galaxy Note 8 X 99 Avant Edition bu fiyata neler sunuyor?

Samsung, resmi olarak Samsung Galaxy Note 8 X 99 Avant Edition, akılda kalıcı adı denilen 99 özel baskı Galaxy Note 8 akıllı telefonu üretmek için 99 Avant'la çalıştı.

Bununla birlikte, asıl önemli olan, telefonun standart Galaxy Note 8 ile özdeş olması. Özelliklerle olan tek gerçek fark, özel baskı telefonunun 256GB depolama alanı ile gelmesi. Avant 99 bir kılıf, bazı seçkin duvar kağıtları ve telefon için yeni simgeler seti sunuyor. Ancak bu “2000 dolar fiyata değer mi?”pek emin değiliz.

Sınırlı sayıda üretilmesi nedeniyle, bu telefonun Kore dışında, yani ABD, İngiltere veya Avrupa sürümlerin ile piyasada görme ihtimalimiz çok düşük. Yine de normal Galaxy Note 8'in iki katı fiyatla, bu modeli tercih edebilecek çok fazla kullanıcı göremiyoruz.

Yorumlar
ali
Tamamen israf... olay artık kaliteli ve arz talep ürünü çıkarmak değil cepten nasıl para alırız nasıl gösteriş yaparız olayı olmuş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.