Mobil

Galaxy S9'un canlı görüntüsü sızdırıldı

Samsung'un yakında tanıtacağı amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S9'un canlı görüntüleri sızdırıldı.


Samsung'un yeni nesil Galaxy S9 akıllı telefonun, önümüzdeki yılın Ocak ayında Galaxy S9+ ile birlikte tanıtılacağı yönünde söylentiler mevcut. Bundan o kadar emin değiliz ama olma ihtimali de güçlü görünüyor.  Beklendiği gibi, Galaxy S9'un görüntüleri sızdırılmaya başlandı. Bununla birlikte, şimdi de Galaxy S9'un canlı görüntüleri, Twitter üzerinden yayınlandı. 

Twitter'da görülen resimler @venyagaskin1 tarafından paylaşıldı ve bu sızıntı kaynağı telefonlar tanıtılmadan önce gerçek görüntüleri sızdırmak gibi iyi bir sicile sahip. Fotoğrafların Galaxy S9'un gerçek resimleri olup olmadığı belirtilmedi, ancak oldukça gerçekçi görünüyorlar.

1511964077_galaxy-s9-1.jpg

 Başka bir görüntü sızıntısı yine Twitter'da @UnverseIce adlı Çinli sızıntı kaynağı ile yayınlandı. Görüntüler,  Galaxy S8'de ilk kez kullanılan tam ekran tasarımın devamını ortaya koyuyor. S9'un daha da küçültülmüş çerçevesi ve % 90'a varan bir ekran oranı olduğu söyleniyor. Galaxy S9'da kavisli bir kenarları ile sonsuzluk ekranı tasarımı mevcut ve S8'inkinden daha dar alt ve üst çerçeveler olduğu görülüyor. Üst çerçeve de biraz azaltılarak selfie kamera, kulaklık ve diğer sensörleri tutacak kadar yer bırakılmış.

Sonraki sayfalarda diğer sızdırılan görüntüleri inceleyebilirsiniz.


1511964070_galaxy-s9.jpg
1511964085_dpyi9jfvoaa8kp1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.