Mobil

Galaxy S9'un resmi aksesuarları açıklandı

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın resmi aksesuarlarını bugün duyurdu. Galaxy S9, oldukça fazla aksesuar seçeneği ile geliyor.


Samsung, çiçeği burnunda telefonu Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için bugün resmi aksesuarlarını duyurdu.

Çoğunlukla kılıf üzerine olan bu aksesuarlar arasında; S-Viev Flip Cover, LED Wallet Cover, Alcantara Cover, Rugged Protective Cover, Hyperknit Cover, Silicone Cover, Fast Charge Wireless Charging Stand, Fast Charge Wireless Charging Convertible ve AKG kulaklık yer alıyor.

S-Viev Flip Cover: Telefonun hem ön hem de arka tarafını bu kılıf ile korurken, Always-On ekran sayesinde kapak kapalıyken bildirimler ve saati görüntüleyebilirsiniz.

LED Wallet Cover: Bu kılıf sayesinde kredi kartı ve kağıt paralarınızı kılıfın içinde saklayabilir ve kapağın dışındaki LED sayesinde saati görüntüleyebilirsiniz.

Alcantara Cover: Bu kılıf Galaxy S9'a daha iyi koruma sağlamanın yanında şık bir görünüm de kazandırıyor.

Rugged Protective Cover: Bu kılıf ile Galaxy S9'u düşürmelere karşı askeri standartlarda koruyabilirsiniz.

Hyperknit Cover: Oldukça ince bir yapıda olan bu kılıf, telefonu kılıf ile kalınlaştırmayı sevmeyenlere hitap ediyor.

Silicone Cover: Silikon yapıdaki bu kılıf Galaxy S9'u çizilmelere ve küçük darbelere karşı koruyor.

Fast Charge Wireless Charging Stand ve Fast Charge Wireless Charging: Hızlı şarj matı olan bu aksesuarlardan Fast Charge Wireless Charging düz bir şekilde telefonu şarj ederken, Fast Charge Wireless Charging Stand ise telefonu dik bir şekilde şarj etmenizi sağlıyor.

Powerbank gibi kullanabileceğiniz bu hızlı şarj matında 5.100 mAh'lık batarya yer alıyor.

AKG: AKG kulaklıklar üst düzey müzik deneyimi sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.