Mobil

Galaxy Tab S'in Super AMOLED ekranı dikkat çekici [Video]

Samsung, tablet bilgisayar için yayınladığı yeni videoda bir kez daha Super AMOLED ekranı ön plana çıkardı.


Samsung, Super AMOLED ekranlı Galaxy Tab S tablet bilgisayarlarla birlikte pazarlama ve reklam sürecini de başlattı. Yayınlanan videolarda şu ana kadar tabletlerde yer alan 2.560 x 1.600p çözünürlüklü Super AMOLED ekrana vurgu yapan Güney Koreli üretici, YouTube kanalıyla yayınlandığı yeni bir reklamda bir kez da tabletlerde yer alan ekran özelliğini ön plana çıkardı.

Reklamda müşteriler içerisine dört adet tablet monte edilmiş “Tab Taksi”ye biniyor. Yolculara tabletler gösterilerek kendilerine yöneltilen en iyi ekran hangisi sorunu yanıtlıyor. Super AMOLED ekranlı Galaxy Tab S’in yanında LCD panellere sahip tabletlerin kullandığı ankete katılan 20 yolcudan 17’si en iyi ekran olarak Galaxy Tab S’i gösterdi.

Ağustos ayında ülkemizde de raflarda olacak tablet 8.4 ve 10.5-inç ekranlara sahip. Tabletler hakkında daha fazla detay için haberimize göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.