Galaxy Z Flip reklam videosu ortaya çıktı

Samsung’un katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Z Flip için hazırlanan reklam videosu da ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip reklam videosu ortaya çıktı

Akıllı telefon sektörünün öncü isimlerinden biri olan Samsung, ilk katlanabilir ekranlı modeli olan Galaxy Fold’u geçtiğimiz yıl satışa sunmuştu. Bu sene ise Fold’a alternatif bir model olan Galaxy Z Flip ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan Güney Koreli şirket, çalışmalarına hız vermiş durumda.

Galaxy Z Flip reklam videosu ortaya çıktı

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Fold’un en büyük dezavantajı fiyatıydı. Telefonun fiyat olarak piyasa ortalamasının hayli üzerinde olması, satış rakamlarını da belli bir zümreyle kısıtlamıştı. Bu engeli aşmak isteyen Samsung, fiyat skalasını aşağıya çekmek için Galaxy Z Flip’te tasarım çizgisini değiştirdi.

Motorola’nın yenilenen Razr modelini andıran Galaxy Z Flip, Fold’a nazaran da hayli uygun bir etikete sahip olacak. 11 Şubat’ta yani yarın tanıtılacak olan Galaxy Z Flip’le ilgili şimdiye kadar pek çok sızıntı gerçekleşmişti. Hatta dünyaca ünlü mücevher markası Caviar, Z Flip modelini daha tanıtılmadan satışa sunmuştu.

Tüm bunlardan sonra şimdi de Samsung’un Z Flip için hazırladığı reklam videosu ortaya çıktı. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere Galaxy Z Flip tasarımı için şimdiye kadar sızdırılan tüm detayların doğru olduğunu söyleyebiliriz. Açıkçası Samsung’un gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinin pek bir heyecanı kalmadı. Keza artık telefon hakkındaki tüm detaylara hakimiz.