Mobil

OnePlus 8 Pro şimdiye kadarki en akıcı ekrana sahip olacak

OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli ekranıyla rakiplerine meydan okuyacak. İşte OnePlus 8 Pro modelinin Fluid Display teknolojisi!

OnePlus 8 Pro şimdiye kadarki en akıcı ekrana sahip olacak

Söz konusu üst segment modeller olduğunda OnePlus isminin öne çıktığını söyleyebiliriz. Sektörü takip edenlerin de bildiği üzere Çinli üretici, aynı Apple gibi yalnızca üst segment modeller üretiyor. Genel olarak yıl içerisinde 2 ya da 3 model satışa sunan OnePlus, özellikle Asya pazarında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

OnePlus 8 Pro şimdiye kadar ki en akıcı ekrana sahip olacak

Önümüzdeki dönemde Türkiye pazarında da boy göstermesi beklenilen OnePlus, pek çok Çinli üretici gibi agresif bir fiyat politikasına sahip. Yani OnePlus’ın ürettiği modeller üst segment olsa da fiyat tarafında orta segmente hitap ediyor. Kısaca özetlemek gerekirse, bugün orta segment bir telefon parasında OnePlus’ın üst segmente hitap eden modellerinden birisini satın alabiliyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde yeni amiral gemisi modelini tanıtacak olan OnePlus, şimdiden geri sayıma geçmiş durumda.

Kısa süre önce OnePlus 8 ve 8 Pro modelleri ile ilgili bazı detaylar sızdırılmıştı. Geçtiğimiz gün de OnePlus 8 Pro modelinin 120Hz Fluid Display teknolojisi ile geleceği kesinleşti.

Pete Lau tarafından paylaşılan iletide telefonun 120Hz’lik yeni ekran teknolojisine dikkat çekildi ve basit bir örnek video paylaşıldı.

Gerçekten de OnePlus 8 Pro ile gelecek olan yeni ekran teknolojisi dikkat çekici görünüyor. Bu teknolojinin tek dezavantajı ise 60Hz’lik ekrana oranla daha fazla güç tüketmesi.

Yorumlar
💠Gakko💠
60Hz’lik ekrana oranla daha fazla güç tüketmesi bence büyük bir eksi fazla tutulacağını sanmim bu ürünün
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.