Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ilk kez görüntülendi!

Samsung'un yaklaşan cihazları Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ile ilgili görseller gelmeye başladı. İşte merakla beklenen seriye ait görseller.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ilk kez görüntülendi!

Yakında piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4'e dair resmi basın görselleri paylaşıldı. İlk iki görüntü, 91Mobiles ile işbirliği içinde olan Evan Blass'tan geldi. Görseller resmi lansman renkleri olması beklenen Galaxy Z Fold 4'e ait - solda Phantom Black, Bej ve 'Gri-yeşil' şeklinde.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ilk kez görüntülendi! - Resim : 1

Render, Galaxy Z Fol3'ten neredeyse ayırt edilemeyen bir tasarımı gösteriyor. Sağ tarafta yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı, üzerinde bir ses seviyesi düğmesi, sol üst tarafta ise bir SIM yuvası var. Diğer resim, Galaxy Z Flip 4'ü Gri, Mor, Altın ve Açık Mavi renklerde göstermekte. Yine, görünüşte Galaxy Z Flip3'ten pek bir fark yok gibi görünüyor.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ilk kez görüntülendi!

Bir sonraki görüntü MySmartPrice'tan geliyor. Bu görüntüler ise renklerden ve telefonun alt kısmından daha fazlasını ortaya koyuyor. Yani devam eden telefonun dış ekranından biraz daha geniş görünen ikincil ekran göreceğimiz ortaya çıkıyor.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 ilk kez görüntülendi! - Resim : 2

Bu görseller gerçekten doğruysa, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4, öncekilerle neredeyse aynı olacak. Şimdiye kadar bildiğimiz şey, her iki telefonun da yeni Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini alacağı ve Samsung'un bunları 10 Ağustos'ta tanıtacağı. Galaxy Z Fol4'ün daha iyi kameralara sahip olması bekleniyor. Galaxy Z Flip 4 cihazında, aşağı yukarı aynı ekran ve kameralar, ancak pil kapasitesinde ve şarjda bir artış bekleyin - 3.800mAh veya 3.900mAh pil ve 25W şarj bekleniyor.